До уваги трудового колективу ННІНО

До уваги трудового колективу ННІНО!
Конференцію трудового колективу Інституту.

Конференція
трудового
колективу
Навчально-наукового
інституту
неперервної освіти

30 листопада 2017 р.о 16.00 год. згідно із статтею 39 Закону України «Про вищу освіту» від 01.07.2014 р. № 1556-VII, Статутом НАУ і Положенням про Навчально-науковий інститут неперервної освіти буде проведено Конференцію трудового колективу Інституту.

На розгляд делегатів Конференції будуть винесені питання щодо:

• обрання делегатів на Конференцію трудового колективу Національного авіаційного університету;
  • обрання виборних представників до Вченої ради Навчально-наукового інституту неперервної освіти;
  • обрання виборних представників до складу Вченої ради Національного авіаційного університету з числа наукових та науково-педагогічних працівників Інституту.

Місце проведення Конференції: 8а корпус, аудиторія 906.

З повагою, дирекція ННІНО.