Курси підвищення кваліфікації «Оптоелектронна та лазерна техніка»

24.11.2017 р. Навчально-науковий інститут неперервної освіти уклав договір на проведення курсів підвищення кваліфікації фахівців Державного підприємства «Навчально-виробничий комплекс «ФОТОПРИЛАД».  Високотехнологічне підприємство входить до Державного концерну «Укроборонпром» та спеціалізується на розробці, конструюванні і виробництві оптико-електронних приладів для  потреб Збройних Сил, системи охорони здоров'я, державних установ та організацій.

Курси за програмою «Оптоелектронна та лазерна техніка» розпочнуться 25 листопада на базі підприємства в м. Черкаси. Навчальна програма розроблена професорсько-викладацьким складом кафедри систем управління літальних апаратів НН ІАН, керівник проекту – завідувач кафедри, професор Азарсков Валерій Миколайович.
Крім інженерів-конструкторів ДП НВК «ФОТОПРИЛАД», до навчання долучилися також фахівці кафедри технології та обладнання машинобудівних виробництв Черкаського державного технологічного університету.
Кожен учасник курсів одержить свідоцтво про підвищення кваліфікації.