«Бухгалтер-аналітик("Медок" та 1-С Підприємство»)

07.06.2017 р. Навчально-науковим інститутом неперервної освіти в період з 03 квітня  по 07 червня  2017 року проведено курси перепідготовки з числа безробітних за програмою «Бухгалтер-аналітик("Медок" та 1-С Підприємство»).

Заняття проводять за авторськими методиками навчання висококваліфіковані викладачі та науковці Навчально-наукового інституту економіки та менеджменту Національного авіаційного університету.

Мета:  формування у слухачів практичних навичок застосування проведення санаційного обліку та аудиту в обліково-економічній роботі та навчитися приймати зважені управлінські рішення.

Слухачі оволоділи вмінням проаналізувати господарську операцію та відобразити її у відповідній формі фінансової звітності, ознайомилися  зі способами та методами  проведення аналізу активів та зобов'язань підприємства, сучасними  підходами  і моделями оцінки загрози банкрутства підприємства, заповнювали та аналізували основні форми фінансової звітності.

Після успішного закінчення курсу отримали свідоцтво про підвищення кваліфікації.