Курси підготовки та підвищення кваліфікації інструкторів

07.06.2017 р.   Протягом квітня-травня 2017 року Навчально-науковим інститутом неперервної освіти проводилися заняття за програмами підготовки з методики викладання та курсів підвищення кваліфікації "Інструктор (викладач) авіаційного навчального закладу".

Цього разу на навчання прибули фахівці Авіакомпаній «Міжнародні авіалінії України», ТОВ «Авіаційна група», ТОВ «Максімус Еірлайнз», ПрАТ Український авіаційно-технічний центр», АТА «Крунк». Розробники програм навчання та викладачі курсів - професорсько-викладацький склад кафедри педагогіки та психології професійної освіти НН ГМІ: проф. Лузік Е.В., доц. Доценко Л.В. та доц. Каряка І.В.

В рамках проекту розглядалися актуальні питання професійної педагогіки, а саме: професійно-психологічна готовність інструктора до викладацької діяльності, сучасні методи та технології навчання дорослих, особливості організації і проведення різних форм навчальних занять та контролю знань слухачів, що сертифікуються згідно вимог Європейських авіаційних правил PART-66.

На завершення курсів за результатами тестування слухачі одержали сертифікати і висловили слова вдячності за змістовне наповнення курсів та високий рівень організації навчання.