Про нас

НАЦІОНАЛЬНИЙ АВІАЦІЙНИЙ УНІВЕРСИТЕТ (НАУ) - один із найпотужніших авіаційних вищих навчальних закладів світу, займає лідируючі позиції у сфері післядипломної освіти України. Даний напрямок освітньої діяльності університету проводиться на базі ІНО, який пропонує широкий спектр освітянських послуг, спрямованих на задоволення потреб  кваліфікованих спеціалістів різних галузей.

Основними напрямками діяльності  є:

Правова основа діяльності :

• Інститут здійснює освітню діяльність на підставі Ліцензії Міністерства освіти і науки України, виданої Національному авіаційному університету.
  • Сертифікату навчального закладу цивільної авіації № ТЕ-11 Державної авіаційної адміністрації Міністерства транспорту та зв'язку України, який дає право на здійснення професійної підготовки авіаційного персоналу.

Післядипломна освіта в НАУ реалізується на основі співпраці ІНО, інститутів університету та інших структурних підрозділів. ІНО відповідає за визначення стратегії й тактики післядипломної освіти; маркетингову діяльність; фінансове та організаційне забезпечення; впровадження сучасних методів та технологій навчання.  реалізують кадрове та навчально-методичне забезпечення навчального процесу.

Форми навчання: очна, заочна, очно-заочна, дистанційна, за індивідуальними графіками та за корпоративним замовленням.

Можлива організація комплексного забезпечення навчального процесу.

За бажанням замовника навчання може проводитися як в Університеті, на базі замовника так і на інших базах.

Навчальний процес складається з використанням методів інтенсивного навчання. Навчання в Інституті ведеться за кредитно-модульною системою.

Після успішного закінчення навчання слухачі отримують наступні документи:
• після підвищення кваліфікації - свідоцтво про підвищення кваліфікації встановленого зразка;
• після перепідготовки - диплом державного зразка з присвоєнням відповідної кваліфікації.