10 причин чому НАУ

Чому ми

Навчально-науковий Інститут післядипломного навчання НАУ – найстаріший на теренах України: його  створено у 2000 році, на базі факультету підвищення кваліфікації (який працює з 1950 року). Спочатку в ньому було лише дві спеціальності: менеджмент зовнішньоекономічної діяльності та облік і аудит. Але вже за 2 роки їх кількість зросла до 28, а сьогодні їх – 37.

Щорічно на перший курс у НН ІПН НАУ приходять до 1100 осіб, є слухачі з близького зарубіжжя: Узбекистану, Киргизії, Росії, Білорусі. Наразі на двох курсах другу вищу освіту тут здобувають майже 1500 осіб. Такою масовістю не може похвалитися жоден інший український ВНЗ-післядипломник.

Напрями діяльності

•    Магістратура в НН ІПН НАУ – не категорійна і унікальна тим, що будь-який бакалавр, незалежно від наявного фаху, може отримати диплом магістра за спеціальністю «Управління проектами та адміністративний менеджмент», яка наразі є затребуваною. Це чудова нагода довчитися і здобути повноцінну вищу – магістерську – освіту.

•    Курси підвищення кваліфікації дозволяють у доволі короткий, кількамісячний, термін отримати необхідні професійні знання та навички, і тим самим піднести свій авторитет як фахівця. Велика кількість різноманітних навчальних напрямів, можливість навчатися дистанційно – все це надає змогу кожному знайти прийнятний для себе варіант.

•    Друга вища освіта. Під час індивідуальної бесіди керівництво НН ІПН допомагає абітурієнту правильно обрати для себе навчальний напрям – з урахуванням рекомендацій центрів зайнятості, які щорічно дають перелік спеціальностей, затребуваних на ринку праці.

У НН ІПН НАУ є економічний, правовий, гуманітарний блоки. Вступити до Інституту може кожний бажаючий – спеціальних тестів (окрім магістратури) немає. Інколи буває відбір на конкурсній основі, якщо на певну спеціальність забагато заявок, адже кількість місць на них ліцензує держава.

Плани і перспективи

Пріоритетним завданням наразі є переведення якнайбільшої кількості спеціальностей на дистанційну форму навчання, адже за нею – майбутнє. Сьогодні у такому режимі вже працює економіка підприємств, поступово відбувається перехід обліку і аудита. Років за 5-10, як показує світова практика, навчання буде переважно дистанційним. Для цього в НН ІПН уже розроблено багато систем на базі Аррle (і не тільки), які унеможливлюють недобросовісне виконання завдань.

Наразі НН ІПН веде перемовини з асоціаціями європейських навчальних закладів, а також з Оксфордом і Гарвардом про можливість плідної співпраці та видачі єдиної форми дипломів, які будуть чинні всюди в Європі.

Загалом плани у НН ІПН: розширення структур і навчальних напрямів, запуск нових проектів, запрошення фахівців. Участь НН ІПН НАУ в освітньому житті незмінно активна, тож запрошуємо до навчання – гарантуємо: буде дуже цікаво!