Сектор підготовки кваліфікованих яхтсменів

CИСТЕМА УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ СЕРТИФІКОВАНА НА ВІДПОВІДНІСТЬ ДСТУ ISO 2001:2009 « БЮРО ВЕРІТАС СЕРТИФІКЕЙШН УКРАЇНА»

Протокол про відповідність підготовки судноводіїв малих/маломірних суден (ММС)  №26/2017 від 28/04/2017р. виданий Державною службою України з безпеки на транспорті(УКРТРАНСБЕЗПЕКА)

ПРОВОДИТЬСЯ НАБІР В ГРУПИ СУДНОВОДІЇВ ПО КАТЕГОРІЯМ

ЗАТВЕРДЖЕННИМИ Державною службою України з безпеки на транспорті

(УКРТРАНСБЕЗПЕКА)

Запрошуємо на навчання всіх, хто мріє про вітрила та морські подорожі, хто бажає приймати участь у вітрильних перегонах та підвищити свій кваліфікаційний рівень. НАУ проводить підготовку судноводіїв по таким категоріям:

Назва курсу підготовки

Судноводій моторного судна

Райони плавання

довжина корпусу від 6м. до 24 м

Судноводій вітрильного судна

Райони плавання

довжина корпусу LOA ≤ 6м,

площа вітрил        S≤ 12 кв.м

довжина корпусу  LOA ≤ 15м,

площа вітрил          S ≤ 80 кв.м

внутрішні водні шляхи(ВВШ), прибережні морські шляхи(ПМШ), відкрите море (ВМ)

довжина корпусу  LOA ≤ 24м,

площа вітрил          S > 80 кв.м

внутрішні водні шляхи(ВВШ), прибережні морські шляхи(ПМШ), відкрите море (ВМ)

Теоретичний курс проводиться в навчальних аудиторіях НАУ, практичні навички слухачі отримують на вітрильних , вітрильно-моторних суднах. Кількість слухачів у групі не перевищує 25 осіб. Слухачам надається методичний матеріал по темам курсу підготовки. Навчання проходить у вечірні години, пропонуються заочна та дистанційна форма навчання. Практика керування вітрильним судном відбувається у період навігації на базі яхт-клубу «ПІВДЕННИЙ» Національного авіаційного університету на акваторії Канівського водосховища, м. Українка.

Додатково пропонуються програми з практики на акваторіях Середземного моря (беребоут-чартер).

03058, м.Київ, пр-т Космонавта Комарова 1, НАУ.

Тел. : +380(44)–406–70–34, +380(44) 406–73–40,  моб. +380674473683.

Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">kpk@nau.edu.ua, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">golembievsky.g@gmail.com