Сектор працевлаштування

корп. 8а, к. 024

Тел./факс (044) 406 71 24

е-маіljob@nau.edu.ua

Степура Сергій Георгійович (директор)

моб. 093 370 70 30

Сектор працевлаштування є структурним підрозділом ННІНО, розпочав свою діяльність у 2012 році з метою налагоджування співпраці з роботодавцями та сприяння студентам і випускникам НАУ у працевлаштуванні.

Основними завданнями центру є:

·         Організація та проведення «Часу авіаційної кар’єри» (кожний місяць) та Ярмарку вакансій «День кар’єри: Злітна смуга»: двічі на рік (у жовтні та квітні) провідні компанії-роботодавців пропонують студентам та випускникам НАУ роботу на повний або неповний робочий день, тимчасову роботу, програми стажування.

·         Працевлаштування студентів та випускників в авіаційній галузі:  МА «Бориспіль», МА «Київ» (Жуляни), ХК «Інтеравіа», Авіакомпанії «AirOnix”, Хорс, SilkWay та інші.

·         Формування якостей молодого фахівця та адаптація до сучасних вимог на ринку праці: організація тренінгів та майстер-класів на теми «Моє перше резюме», «Успішне інтерв’ю», «Моя перша робота», тощо.

·         Проведення та організація сертифікованих курсів на базі Інституту : Міжнародні пасажирські тарифи та перевізна документація; Бронювання та продаж авіаперевезень із використанням АСБ «Amadeus», АСБ «Сирена»; Організація міжнародних вантажних перевезень на повітряному транспорті.

·         Надання інформації про пільги на авіаквитки за кордон та по Україні для студентів та співробітників: авіакомпанія «АіrOnix» для студентів та співробітників НАУ підготувала спеціальний тариф на рейси Київ – Сімферополь – Київ;

·         Організація студентських екскурсійних подорожей під час зимових, весняних та літніх канікул до країн центральної Європи: Чехія, Німеччина, Угорщина, Австрія, Франція, Швеція, Фінляндія, Естонія, Латвія, Литва, Польща, Болгарія.

·         Надання консультативної інформації по програмам стажування та тимчасового працевлаштування за кордоном

·         Організація програм культурних міжнародних студентських обмінів: Німеччина «Рейно-Вестфальский технічний університет», Польща «Варшавський політехнічний університет».