Сектор автомобільної майстерності

На базі Національного авіаційного університету проводиться навчання на курсах за напрямками: «Автодіагност», «Менеджер автосервісу», «Автомеханік (слюсар з ремонту автомобілів)».

Курси «Автодіагност», «Менеджер автосервісу», «Автомеханік (слюсар з ремонту автомобілів)» призначені для підвищення кваліфікації робітників та набуття додаткової професії за короткий термін.

Дозвольте ознайомити Вас із програмою запропонованих курсів.

Навчальний план з курсу «Автодіагност» розрахований від 80 навчальних та практичних годин і включає такі основні теми: «Теорія і конструкція базового шасі», «Теорія і конструкція двигуна внутрішнього згоряння», «Основи гідравліки, пневматики та електроживлення в автомобілі», «Діагностика автомобіля».

Навчальний план з курсу «Менеджер автосервісу» розрахований на 120 навчальних та практичних годин.

Метою вивчення даної дисципліни є формування у спеціалістів професійних знань та навичок з питань раціональної організації авторизованого (OES – Original Equipment Services) та незалежного (aftermarket) автосервісу, системи управління, організації виробництва, праці та технології просування на ринок продукції (автомобілів та запасних частин, послуг з обслуговування та ремонту автомобілів) в умовах послідовного автомобільного ринку (automotive aftermarket).

Навчальний план з курсу «Автомеханік (слюсар з ремонту автомобілів)» розрахований на 174 навчальних та практичних годин і включає такі основні теми: «Теорія і конструкція базового шасі», «Теорія і конструкція двигуна внутрішнього згоряння», «Основи гідравліки, пневматики та електроживлення в автомобілі», «Діагностика автомобіля», «Обслуговування і ремонт автомобіля», «Матеріали, оливи, рідини та вимірювальні інструменти, які використовуються в ремонті та технічному обслуговуванні автомобілів», «Охорона праці та навколишнього середовища».

Теоретичні та практичні заняття з вищевказаних дисциплін проводяться на базі навчально-виробничої лабораторії  та секторуавтомобільної майстерності навчально-професійного центру   Навчально-наукового інституту Неперервної освіти Національного авіаційного університету (НН ІНО НАУ).

Загальна організація навчального процесу по виконанню навчальних планів і програм з вищевказаних курсів здійснюються у відповідності до «Положення про організацію навчального процесу у вищих навчальних закладах», затвердженого наказом Міністра освіти від 2 червня 1993 р. №161, «Норм часу для планування та обліку навчальної роботи педагогічних та науково-педагогічних працівників», затверджених наказом Міністерства освіти і науки від 7 серпня 2002 р. №450 та «Положення про порядок надання Фондом загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття послуг з професійної підготовки, перепідготовки або підвищення кваліфікації», затвердженого наказом Міністерства праці та соціальної політики України та Міністерства освіти і науки України від 13 лютого 2001 року №53/59.

Слухачі, які в повному обсязі засвоїли навчальну програму, пройшли підсумковий контроль та одержали на нього позитивний відгук, одержують свідоцтво підвищення кваліфікації державного зразка.

Термін навчання та вартість:

- «Автодіагност»: два місяці, від 4000 (чотиритисячі) грн.

- «Менеджер автосервісу»: два місяці, від 4500 (три тисячі п’ятсот) грн..

- «Автомеханік (слюсар з ремонту автомобілів)»: два місяці, від 4000 (чотири тисячі) грн.

Довідки за телефонами: (044) 406-75-38 або (067) 133-07-67.

Для іногородніх можливе подобове проживання в гуртожитку.