Інститут

Магістратура

Курси підвищення кваліфікації

 

Друга вища освіта


Новини

30.11.2016 р.   З 21 по 25 листопада в НН ІПН проводилися щорічні курси підвищення кваліфікації «Орнітологічне забезпечення польотів». Програма курсів затверджена Державіаслужбою. Заняття проводили викладачі НН ІПН.

Детальніше...

30.09.2016 р.   Згідно з Контрактом між Національним авіаційним університетом та ВАТ «Міжнародний аеропорт Душанбе», укладеним за ініціативою НН ІПН, в період з 10 по 25 вересня 2016 року викладачі університету в Таджикистані проводили курси підвищення кваліфікації «Аеродромне забезпечення польотів».

Детальніше...

26.09.2016 р.   У вересні 2016 року в Навчально-науковому інституті післядипломного навчання проводилося навчання за програмою підготовки "Інструктор (викладач) авіаційного навчального закладу" для фахівців ТОВ «Аерохендлінг», «Авіаційна льотна академія», «Авіаційний центр СКАЙ», «Об’єднання аеропортів Грузії», Авіакомпанії «Дніпроавіа».

Детальніше...

 21.07.2016 р.  В міжнародному аеропорту «Дніпропетровськ» наближається до завершення сертифікація основних аеродромних служб, що забезпечують діяльність аеропорту відповідно з вітчизняними нормативами та регламентами ІКАО. Не стала винятком і служба електросвітлотехнічного забезпечення польотів (ЕСТЗП). 

Детальніше...

Погода

Ми на мапі

Шукайте нас в: