Інститут

Курси англійської мови

Атестація щодо вільного володіння державною мовою

 

Польська мова

Новини

До уваги учнів 11 класів та абітурієнтів!
Навчально-науковий інститут неперервної освіти Національного авіаційного університетуоголошує набір на 4-х місячні курси з підготовки до ЗНО–2018 з предметів: українська мова та література, математика, фізика, англійська мова, історія України, географія, біологія, хімія, рисунок та композиція. Слухачам, які успішно закінчили підготовче відділення громадян України і вступатимуть до НАУ на природничо-математичні та інженерно-технічні спеціальності, до загального рейтингу додається до 10-ти балів.

Детальніше...

12.12.2017 р. Навчально-науковий інститут неперервної освіти в період з 09 по 20 грудня проводить курси підвищення кваліфікації для фахівців Спеціального авіаційного загону Оперативно-рятувальної служби ДСНС України.  Навчання проводиться на базі замовника, в м. Ніжин, Чернігівської області. Інженерно-технічний персонал навчається за програмою «Технічне обслуговування повітряних суден та авіаційних двигунів», фахівці з авіоніки – за програмою «Авіаційне обладнання повітряних суден».

Детальніше...

До уваги трудового колективу ННІНО!
30 листопада 2017 р.о 16.00 год. згідно із статтею 39 Закону України «Про вищу освіту» від 01.07.2014 р. № 1556-VII, Статутом НАУ і Положенням про Навчально-науковий інститут неперервної освіти буде проведено
Конференцію трудового колективу Інституту. 

 

Детальніше...

До уваги студентів денної форми навчання Навчально-наукового інституту неперервної освіти!

29 листопада 2017 року о 15.15 в аудиторії 906 8а корпусу буде проведено зустріч студентів денної форми навчання Навчально-наукового інституту неперервної освіти з  дирекцією інституту, завідувачем кафедри технологій управління та головами: Студентської ради НАУ – Олексієм Клочківським і первинної профспілкової організації студентів та аспірантів НАУ – Марією Рощук щодо роз’яснення основних правових та організаційних засад функціонування студентського самоврядування на рівні Інституту як невід’ємної частини громадського самоврядування вищого навчального закладу. 

Детальніше...